PracaGrupypl.praca.oferowanaKraków / Web Desinger / umowa zlecenie
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-01-15 08:37:01
    Temat: Kraków / Web Desinger / umowa zlecenie
    Od: "Marek Rydzy" <m...@w...ie>

    Irlandzka firma internetowa (randki internetowe www.anotherfriend.com) z
    siedzibą w Polsce, WebSpirit Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku: Web
    Designer

    Zadania pracownika:
    - tworzenie nowych stron WWW na potrzeby firmy,
    - rozwijanie istniejących stron www,
    - tworzenie grafik na potrzeby reklamy online,

    Wymagania:
    - doświadczenie w tworzeniu stron WWW (XHTML,CSS)
    - doświadczenie w tworzeniu grafiki, w szczególności grafiki Flash,
    - własna incjatywa, terminowość,
    - dobra znajmość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

    Forma zatrudnienia:
    - umowa zlecenie,

    Wymiar pracy:
    - od 10 do 20 godzin tygodniowo,

    Miejsce pracy:
    - Kraków, ul. Grodzka,

    Oferujemy miłą atmosferę oraz elastyczność w ustalaniu godzin pracy.
    Studenci mile widziani, choć przy rekrutacji nie wprowadzamy żadnych
    limitów - podstawowym kryteriami są portfolio i umięjętności.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego portfolio oraz skótowego
    CV (kariera zawodowa, zainteresowania) na adres: marek(malpka)webdev.ie
    oraz umieszczenie w temacie wiadomości frazy "pl.praca.oferowana".

    Marek Rydzy

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1