PracaGrupypl.praca.oferowanaKraków / Stała / Programista WWW
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-07-14 06:54:48
    Temat: Kraków / Stała / Programista WWW
    Od: Marcin de Lehenstein Werndl <m...@l...pl>

    Firma "Laboratorium Sztuki Pi" poszukuje programisty serwisów i
    aplikacji internetowych.

    Zakres obowiązków:
    - programowanie systemów CMS (serwisy firmowe, sklepy internetowe)
    - współpraca z grafikiem przy dostosowywaniu layoutów stron do
    integracji z CMS
    - wdrożenia stworzonych serwisów na serwerach klientów

    Przykłady dotychczas wykonanych realizacji znajdują się w naszym
    portfolio, pod adresem:
    http://www.laboratoriumsztuki.pl. Zadaniem programisty będzie
    tworzenie właśnie takiego oprogramowania.

    Oczekiwania:
    - biegłe programowanie w PHP + bazy danych (MySQL, PostgreSql)
    - bardzo dobra znajomość HTML, XHTML, CSS, Java Script
    - chęć rozwoju swojej wiedzy i umiejętności o nowe zagadnienia
    - mile widziana znajomość AJAX
    - samodzielność i kreatywność w proponowanych rozwiązaniach
    - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:
    - umowę o pracę
    - stabilną pracę w rozwijającej się firmie
    - wysyłanie na interesujące szkolenia
    - pracę w centrum Krakowa (nowe biuro znajduje się w okolicach ul.
    Grzegórzeckiej, 1 min od Hali Targowej)

    CV proszę przesyłać na adres biuro[at]laboratoriumsztuki.pl,
    chętnie z linkami do dotychczas oprogramowanych lub wykonanych
    projektów. Do przesłanego CV proszę dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
    ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia
    29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

    pozdrawiam

    Marcin
    Laboratorium Sztuki "Pi"

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1