PracaGrupypl.praca.oferowanaKraków - Specjalista ds. Finansów - MyChip Technologies
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-11-24 09:44:38
    Temat: Kraków - Specjalista ds. Finansów - MyChip Technologies
    Od: MyChip Technologies <p...@W...TO.mychip.pl>

    MyChip Technologies ma przyjemność zaoferować współpracę na stanowisku
    Specjalista ds. Finansów:

    Opis stanowiska
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie blisko współpracować z prezesem
    firmy przy realizacji projektów związanych z planowaniem finansowym i
    formułowaniem skutecznej aplikacji na odpowiednie programy dotacyjne.

    Wymagania
    - co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    - dobra znajomość obsługi standardowego oprogramowania biurowego
    - dobra znajomość języka angielskiego
    - duża samodzielność i analityczny sposób myślenia
    - dyspozycyjność do pracy co najmniej 20h/tydzień w biurze firmy

    Oferta
    - realizację priorytetowych projektów dla firmy
    - przewidywane premie w zależności od wyników
    - możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    - udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
    - praca w młodym, dynamicznym zespole

    Sposób aplikowania na stanowisko:
    Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV wraz z Listem Motywacyjnym
    bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową:

    Bezpośredni link do oferty:
    howJob&ID=6

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1