PracaGrupypl.praca.oferowanaKraków / Programista Aplikacji Internetowych (PAI) / umowa o pracę
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-02-23 21:23:07
    Temat: Kraków / Programista Aplikacji Internetowych (PAI) / umowa o pracę
    Od: Veracomp SA <pai@_NOSPAM_veracomp.pl>

    Veracomp SA - specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych.
    Od 13 lat dostarcza partnerom handlowym zaawansowane produkty
    informatyczne wzbogacone o doradztwo, serwis, szkolenia, marketing.
    Specjalizuje się w pięciu obszarach technologicznych: systemy sieciowe,
    bezpieczeństwo sieci, serwery, pamięci masowe i peryferia. Lider na
    polskim rynku dystrybucji IT w zakresie doradztwa technicznego. Prowadzi
    działalność w 11 krajach Europy Środkowowschodniej. Firma zatrudnia 130
    pracowników w centrali w Krakowie i ośmiu regionalnych biurach handlowych.

    Do naszej siedziby w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Programista Aplikacji Internetowych (PAI)

    Zadania:

    * Praca w zespole odpowiedzialnym za rozwój aplikacji kluczowych
    dla działalności firmy
    * Tworzenie nowych aplikacji zgodnie ze standardami korporacyjnymi
    * Wspieranie i utrzymywanie istniejących systemów

    Wymagania:

    * Wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne)
    * Doświadczenie w tworzeniu aplikacji i stron WWW
    * Umiejętności programowania obiektowego w środowisku PHP
    * Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych i języka SQL
    * Znajomość technologii XHTML, CSS, JavaScript
    * Orientacja na klienta i jakość świadczonej pracy
    * Znajomość zagadnień biznesu internetowego
    * Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
    * Doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle, znajomość języka PL/SQL
    oraz zagadnień związanych z hurtowniami danych będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    * Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    * Dużą samodzielność działania
    * Brak sztywnej hierarchii w pracy
    * Możliwość zdobywania doświadczenia i doskonalenia swoich umiejętności
    * Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
    * Forma zatrudnienia: okres próbny, następnie umowa o pracę

    Aplikacje opatrzone kodem docelowego stanowiska (PAI), zawierające:
    - list motywacyjny
    - CV
    - możliwie dokładne opisy wykonanych aplikacji
    lub adresy wykonanych stron www

    prosimy przesyłać na adres e-mail:

    pai (at) veracomp . pl

    lub listownie:
    Veracomp SA, Dział HR
    ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
    potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z
    dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz. 883/.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1