PracaGrupypl.praca.oferowanaKoszalin/Dyrektor Działu Handlowego (branża informatyczna)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-11-14 10:53:14
    Temat: Koszalin/Dyrektor Działu Handlowego (branża informatyczna)
    Od: "Małgorzata Budnicka" <m...@g...pl>

    Producent oprogramowania zatrudni Dyrektora Działu Handlowego (preferowane
    doświadczenie w branży informatycznej). Oferujemy stabilne zatrudnienie w
    nowoczesnej firmie, atrakcyjne warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego.
    www.integra.info.pl/praca
    tel. 094 348 80 12, 0694 488 002

    Zakres obowiązków:
    - koordynowanie pracy Działu Handlowego
    - tworzenie i realizacja planu sprzedaży oraz raportowanie wyników
    - organizowanie akcji promocyjnych
    - przygotowanie i zawieranie kontraktów - dot. korporacyjnych klientów
    - koordynacja i rozwój sieci dystrybucyjnej firmy
    - organizowanie prezentacji produktów
    - badanie rynku zbytu i analiza działań konkurencji
    - organizacja spotkań handlowo-szkoleniowych z partnerami firmy.

    Zalety pracy w naszej firmie:
    - stabilne zatrudnienie i praca przy korporacyjnych projektach
    - praca z młodym i dynamicznym zespołem
    - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
    - komfortowe warunki pracy w nowoczesnej firmie
    - udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach
    - możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    - możliwość bezpłatnej nauki języków obcych

    Wymagania:
    - minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    - umiejętność kierowania zespołem
    - znajomość branży informatycznej
    - dobra znajomość rynku IT (dot. głównie oprogramowania)
    - komunikatywność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B
    - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

    Mile widziane:
    - wykształcenie ekonomiczne, znajomość zasad dystrybucji
    - znajomość branż technicznych (motoryzacyjnej, grzewczej, AGD, RTV, etc)
    - nastawienie na sukces i efektywną działalność
    - znajomość programów księgowych i zagadnień związanych ze sprzedażą,
    gospodarką magazynową,
    - umiejętność tworzenia prezentacji produktów,
    - własny samochód.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1