PracaGrupypl.praca.oferowanaKonsultant ds. programowania PHP i MySQLKonsultant ds. programowania PHP i MySQL
  • Data: 2012-02-08 10:48:13
    Temat: Konsultant ds. programowania PHP i MySQL
    Od: "Praca. Alkor Trade Sp. z o.o." <p...@a...biz> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Alkor Trade jest firmą inwestycyjną, której działalność koncentruje się na
    operacjach na rynku kapitałowym. Spółka uczestniczy w finansowaniu firm i
    dokapitalizowaniu spółek w zamian za udziały lub akcje. Horyzont
    inwestycyjny jest uzależniony od danego projektu i waha się od jednego do
    dwunastu miesięcy.

    W ramach lokowania kapitału przeprowadzamy inwestycje w obiecujące,
    perspektywiczne i rozwojowe spółki oraz takie, które posiadają "know-how"
    będący gwarantem sukcesu rynkowego. Szczególnie chętnie chcemy wspierać
    studentów i absolwentów szkół wyższych. Oferujemy pełne wsparcie
    merytoryczne, prawne i finansowe.

    W związku z nawiązaniem współpracy z funduszem Mizar Consulting Group LLC i
    rozpoczęciem nowego projektu Mizar Profit, poszukujemy kandydatów do pracy
    na stanowisko Programisty PHP/MySQL.

    Wymagania

    o osoby z własną działalnością gospodarczą,
    o bardzo dobra znajomość mysql i php,
    o znajomość technologii internetowych (HTML 5, CSS, JS)
    o dobra znajomość relacyjnych baz danych,
    o znajomość technik zabezpieczeń,
    o udokumentowane doświadczenie,
    o dbałość o czytelność kodu.

    Obowiązki

    o projekt, stworzenie i wdrożenie systemu obsługi klienta,
    o tworzenie webaplikacji w języku PHP,
    o współpraca z bazami danych z wykorzystaniem SQL,
    o sugerowanie rozwiązań i koncepcji projektowych,

    Mile widziane

    o bogate portolio,
    o znajomość SEO,
    o podstawowa wiedza z zakresu webusability,
    o wysoka kultura organizacji pracy, zadań, priorytetów i czasu,
    o znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy

    o praca przy ciekawych projektach,
    o elastyczne godziny pracy,
    o możliwa praca mobilna na odległość,
    o także jako praca dodatkowa,
    o rozwój zawodowy,
    o praca od zaraz.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1