PracaGrupypl.praca.oferowanaKonsultant Techniczny - Programista
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-04-12 13:52:11
    Temat: Konsultant Techniczny - Programista
    Od: APRISO <j...@a...com>

    Szukamy otwartych na współpracę ludzi, którzy potrafią myśleć
    globalnie, ludzi umiejących doskonale współpracować w zespole,
    zorientowanych na realizację celów, kreatywnych i z inicjatywą,
    nastawionych na sukces, zmotywowanych do rozwoju, chętnych do
    zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń zawodowych.
    Szukamy pasjonatów nowych technologii.

    Obowiązki:
    -Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych systemu informatycznego dla
    klienta międzynarodowego
    -Realizacja prac programistycznych/konfiguracyjnych od specyfikacji
    potrzeb do etapu budowy rozwiązania i jego uruchomienia
    -Przygotowywanie dokumentacji projektowej i/lub technicznej dla
    dedykowanych wdrożeń
    -Tworzenie materiałów szkoleniowych

    Wymagania:
    -Umiejętność programowania w C# przy użyciu MS Visual Studio
    -Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL i Oracle) i języka SQL
    -Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz technologii .NET firmy
    Microsoft
    -Znajomość zagadnień z branży produkcyjnej, zwłaszcza w obszarze
    produkcji, jakości, utrzymania ruchu i logistyki
    -Inicjatywa i umiejętność realizowania postawionych sobie celów
    -Umiejętność myślenia koncepcyjnego i analitycznego
    -Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    -Chęć ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji
    -Podróże służbowe 25 - 50%

    Oferujemy:
    -Możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrożeniach dużych systemów
    informatycznych dla największych międzynarodowych koncernów
    -Kontakt z najnowszymi technologiami
    -Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z kilkuletnim doświadczeniem
    w międzynarodowych firmach

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1