PracaGrupypl.praca.oferowana › Konstruktor Branży Budowlanej
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-08-13 07:35:19
    Temat: Konstruktor Branży Budowlanej
    Od: Przedsiębiorstwo_Hak <m...@h...com.pl>

    Jeżeli szukasz nowatorskich rozwiązań, umiesz doprowadzać zadania do
    końca, efektywnie wykorzystując czas na nie przeznaczony, wykonywałeś
    prace na stanowisku samodzielnego konstruktora - ta praca jest dla
    Ciebie!

    Wymagania:
    - uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności
    konstrukcyjno - budowlanej posiadane przez okres co najmniej 3 lat;
    - minimum 5 letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych
    wraz z obliczeniami statystycznymi oraz znajomość komputerowych
    programów obliczeniowych;
    - wykształcenie wyższe budowlane;
    - poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
    - wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

    Zakres obowiązków:
    - prace w programach AutoCAD i SolidEdge przy projektowaniu
    konstrukcji stalowych;
    - współpraca w zespole konstruktorów;
    - dbałość o ciągłe doskonalenie produktu oraz procesów: konstruowania
    i produkcji;

    Oferujemy:
    - stabilną pracę w zespole efektywnych profesjonalistów;
    - premiowanie kreatywnego działania;
    - opiekę wykwalifikowanego menedżera;
    - atmosferę wzajemnego szacunku;
    - możliwość rozwoju w kierunku innowacyjnych rozwiązań
    konstrukcyjnych;

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Informujemy, że
    skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych przez Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. dla potrzeb
    realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o
    ochronie danych osobowych, Dz U nr 133, poz. 883."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1