PracaGrupypl.praca.oferowanaKey Account Manager / Etat / KrakówKey Account Manager / Etat / Kraków
  • Data: 2009-11-25 15:05:37
    Temat: Key Account Manager / Etat / Kraków
    Od: "Eurokoncept Sp. z o.o." <r...@d...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do naszego biura w Krakowie
    do
    pracy na stanowisku:

    Key Account Manager

    Zakres obowiązków:

    * pozyskiwanie i obsługę klientów biznesowych
    * prezentacja ofert handlowych
    * utrzymywanie doskonałych relacji z Klientami.

    Wymagania:

    * doświadczenie w zakresie sprzedaży poparte sukcesami,
    * umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji,
    * znajomość technik sprzedaży,
    * znajomość branży internetowej,
    * znać biegle język angielski w mowie i piśmie.
    * prawo jazdy kat. B

    Najlepszym kandydatom zaoferujemy:

    * praca w siedzibie firmy,
    * możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie,
    * motywujące wynagrodzenie i premie,
    * po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony oraz prywatne
    ubezpieczenie
    medyczne,
    * wynagrodzenie w okresie próbnym w wysokości 4000 zł netto,
    * wynagrodzenie po okresie próbnym do negocjacji,
    * służbowy laptop, Internet mobilny, telefon komórkowy.

    Kontakt:

    Osoby spełniające wymagania prosimy o przysyłanie C.V. na adres:

    Eurokoncept Sp. z o.o.
    ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków

    lub pocztą e-mail na adres: biuro[malpa]eurokoncept.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie
    moich danych
    osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
    rekrutacji
    (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.
    883)&#8221;.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1