PracaGrupypl.praca.oferowanaKRAKÓW / ADMINISTRATOR LINUX WINDOWS / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-02-29 14:33:29
    Temat: KRAKÓW / ADMINISTRATOR LINUX WINDOWS / etat
    Od: FHU Rabat <p...@r...krakow.pl>

    Firma informatyczna poszukuje kandydata na stanowisko:
    Administrator Linux/Windows

    Miejsce pracy: Kraków / Centrum

    Opis stanowiska:
    - administracja, dokumentacja i utrzymanie serwerów Linux/Red Hat,
    Debian, Samba, MS Server 2003 w tym:
    konfigurowanie i optymalizowanie systemu operacyjnego, zabezpieczenie
    serwerów, zarządzanie uprawnieniami i prawami dostępu do sieci i
    zasobów serwerów,
    - zapewnienie ciągłości pracy,
    - backupy,
    - ochrona antywirusowa,
    - administracja, dokumentacja i utrzymanie LAN, WAN
    - rozbudowa i utrzymanie w ruchu sieci informatycznej,
    - raportowanie,

    Wymagania:

    Od kandydata oczekuje się:

    - praktycznej znajomości zagadnień administracyjnych serwerów i LAN,
    - praktycznej znajomości protokołu TCP/IP i zagadnień bezpieczeństwa
    sieci LAN i WAN,
    - praktycznej znajomości urządzeń sieciowych,
    - doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux,
    - praktyczna znajomość Windows 2003 Server,
    - umiejętność administracji bazami danych (PostgreSQL, MySQL),
    - praktyczna umiejętność pisania skryptów w językach skryptowych bash,
    Perl, Php,
    - znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnego porozumiewania
    się w tematyce IT i telekomunikacyjnej,
    - umiejętności samodzielnego rozwiazywania problemów,
    - obowiązkowości i systematyczności i chęci do pracy
    - wykształcenia informatycznego lub telekomunikacyjnego,

    Oferujemy:

    * możliwość rozwoju i wymiany doświadczeń w grupie młodych i ambitnych
    osób,
    * możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
    * zatrudnienie na pełen etat w biurze firmy w Krakowie.

    Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
    praca(malpa)robo(dot)krakow(dot)pl

    Prosimy o wpisanie w CV oraz liście motywacyjnym klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
    ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
    rekrutacji,
    zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
    osobowych
    (Dz.U. Nr 133, poz. 883)"

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1