PracaGrupypl.praca.oferowanaKONSULTANT TECHNICZNY / HANDLOWIEC w Lublinie - cała polska - praca zdalnaKONSULTANT TECHNICZNY / HANDLOWIEC w Lublinie - cała polska - praca zdalna
  • Data: 2008-08-01 15:54:35
    Temat: KONSULTANT TECHNICZNY / HANDLOWIEC w Lublinie - cała polska - praca zdalna
    Od: "Marek Szczepaniak / STRUCTUM" <mareks68[nospam]@poczta.onet.pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

    KONSULTANT TECHNICZNY / HANDLOWIEC

    Zadania
    Utrzymanie aktualności bazy cen i opisów wybranych linii produktowych
    Telefoniczne i internetowe wsparcie techniczne w zakresie wybranych linii
    produktowych
    Działania marketingowe w wykorzystaniem narzędzi sprzedaży systemu InfoBiz
    Server
    Przygotowywanie ofert handlowych

    Oczekiwania
    Praktyczna znajomość zagadnień związanych z budownictwem (gama produktów
    zostanie dobrana do kompetencji kandydata)
    Konsekwencja w działaniu, samodzielność, odpowiedzialność i dobra
    organizacja pracy
    Mile widziane doświadczenie w branży zaawansowanych technologii
    Biegła znajomość obsługi programów biurowych
    Praktyczne umiejętności korzystania z internetu
    Dostęp do łącza internetowego o przepustowości przynajmniej 512 kb/s

    Oferujemy
    Gotowe miejsce pracy (patrz poniżej) - wyposażone we wszystkie niezbędne
    narzędzia sprzedaży i marketingu internetowego
    Dostęp do call center na platformie SIP/VOIP - możliwość bezpłatnych rozmów
    głosowych z klientami i dostawcami
    Współpracę z firmą o stabilnej pozycji rynkowej
    Motywacyjny system wynagrodzeń - na zasadach umowy o dzieło
    Możliwe rozliczenia także na zasadzie PROGRAMU PARTNERSKIEGO

    Rekrutacja i zgłoszenia
    Structum Sp. z o.o. Niepodległości 30/59, 20-246 Lublin, Poland

    Szczegóły:
    cy_w_Lublinie_i_Warszawie-a-24-20_5-.html

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1