eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaKEY ACOUNT MANAGER - Kraków
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-06-11 11:27:06
    Temat: KEY ACOUNT MANAGER - Kraków
    Od: "JCommerce Sp. z o.o." <p...@j...pl>

    JCommerce to nowoczesna firma informatyczna nastawiona na realizację
    potrzeb klientów przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań
    technologicznych. Od początku swego istnienia stawiamy na innowacyjność
    i wysoką jakość naszej pracy.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko w Krakowie:
    Key Account Manager

    Opis stanowiska:
    - aktywne prowadzenie kontaktów handlowych z klientami kluczowymi
    - pełna obsługa handlowa i merytoryczna powierzonego tematu (za
    wyjątkiem prac wdrożeniowych i technicznych)
    - nadzór organizacyjny nad wszystkimi fazami wykonania przetargów i
    projektów
    - nadzór wykonania kontraktów handlowych

    Wymagania :
    - bardzo dobra orientacja na rynku odbiorców i dostawców rozwiązań IT
    - doświadczenie i sukcesy w pozyskiwaniu i utrzymaniu dobrych relacji z
    odbiorcami produktów i usług informatycznych
    - umiejętność budowania i rozwijania pozytywnych relacji z klientami
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego
    - prawo jazdy kat. B
    - umiejętność przygotowywania ofert handlowych i prezentacji

    Oferujemy:
    - umowę o pracę
    - atrakcyjny system wynagrodzeń
    - znakomite możliwości rozwoju kariery zawodowej
    - pracę przy realizacji nowoczesnych projektów

    Zainteresowanych prosimy o nadesłanie aplikacji na adres e mail:
    keyaccount(at)jcommerce.pl

    JCommerce Sp. z o.o.
    ul. Bociana 22
    31-231 Kraków
    www.jcommerce.pl

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ,,Wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
    realizacji procesu rekrutcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o
    Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust Nr 133 poz. 883)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1