eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Junior IT Administrator
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-05-31 19:08:12
    Temat: Junior IT Administrator
    Od: "Wincor Nixdorf Polska" <y...@w...pl>

    Wincor Nixdorf jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą
    informatyczną oraz uznanym dostawcą technologii i usług dla:

    * sektora bankowego i instytucji finansowych
    * sieci handlowych
    * hoteli i gastronomii, obiektów sportowych i rekreacji
    * stacji paliw
    * poczty
    * transportu pasażerskiego

    Obecnie poszukujemy do centrali w Warszawie osoby niepalącej,
    zatrudnionej na podstawie umowy-zlecenia w charakterze:

    Junior IT Administrator.

    Wymagania/obowiązki:

    * umiejętność współpracy z użytkownikami sieci, analizy i
    samodzielnego rozwiązywania problemów
    * znajomość komputerów klasy PC i drukarek - podłączanie,
    instalacja
    * znajomość systemu Windows i pakietu MS Office 2003
    * odtwarzanie systemów za pomocą obrazów i serwerów
    dystrybucji (Tivoli)
    * konfiguracja telefonów komórkowych jako modemów GPRS
    * prowadzenie dokumentacji sieci - gniazda, patchpanele
    * prowadzenie ewidencji użytkowników, sprzętu i
    oprogramowania
    * obsługa systemu zamówień IT w Intranecie
    * komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    * prawo jazdy kat. B

    Dodatkowymi atutami będą:

    * podstawy projektowania baz danych i programowania w językach
    skryptowych PHP lub Perl
    * znajomość specyfiki pracy w środowisku Active Directory
    * podstawy protokołu TCP/IP

    Oferujemy:

    * stabilną pracę w renomowanej firmie
    * możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego
    * udział w ciekawych projektach
    * przyjazną atmosferę w gronie życzliwych kolegów :-)

    Aplikację wyłącznie w formacie *.pdf proszę wysłać w ciągu 7 dni od daty
    ukazania się ogłoszenia na adres:

    rekrutacja.pl@[NO-SPAM]wincor-nixdorf.com

    podając w tytule maila oznaczenie referencyjne:

    2007/06/Junior IT Administrator

    Do aplikacji proszę dopisać następującą klauzulę:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
    ofercie pracy przez firmę Wincor Nixdorf Sp. z o.o. dla potrzeb
    niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia
    29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)."

    Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą
    rozpatrywane.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi
    kandydatami.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1