PracaGrupypl.praca.oferowanaJava Developer - praca w UK, kontrakt
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2011-12-15 20:57:52
    Temat: Java Developer - praca w UK, kontrakt
    Od: j...@i...eu

    Praca na miejscu u klienta w biurze w Wielkiej Brytanii, minimum 3-6
    miesięcy, z perspektywą przedłużenia.

    Zakres obowiązków:

    - rozwijanie i utrzymywanie oprogramowania zgodnie z otrzymanymi
    wymaganiami
    - dbanie o jakość kodu i pokrycie testami jednostkowymi
    - usuwanie zgłoszonych błędów przez testerów
    - wsparcie we wdrożeniu i utrzymywaniu działającego systemu

    Oczekiwania:

    - język angielski pozwalający na swobodną komunikację (rozmowa
    kwalifikacyjna i codzienna praca w języku angielskim)
    - minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java (JSE,
    JEE - znajomość bardzo dobra)
    - bardzo dobra znajomość frameworków Spring, Hibernate
    - dobra znajomość SQL, XML, HTML, CSS
    - technologie widoku (znajomość jednej z nich w stopniu bardzo
    dobrym): GWT, JSF, JSP
    - doświadczenie pracy w metodyce agile (np. Scrum)
    - doświadczenia za frameworkami testowymi będą dużym plusem (np.
    JUnit, Mockito, EasyMock, PowerMock, JMock, Selenium, Fitnesse)
    - wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    - okazję zdobycia wyjątkowego doświadczenia
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - pomoc w założeniu działalności (jeśli zajdzie potrzeba)
    - przyjazną atmosferę

    CV w języki angielskim, w formacie .DOC lub .DOCX, zawierające
    klauzulę:

    I hereby agree for processing the following personal information for
    recruitment purposes in accordance with the regulation regarding the
    protection of personal data passed on the following date: 29.08.97 r.
    Journal of Laws No 133 pos. 883.

    proszę kierować na adres: jobs_at_itcontracts.eu

    List motywacyjny jest mile widziany (w języku angielskim), ale nie
    wymagany (.DOC lub .DOCX)

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1