PracaGrupypl.praca.oferowana › JEE Developer / Warszawa / Polska
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-05-02 13:51:22
    Temat: JEE Developer / Warszawa / Polska
    Od: Ogólnopolska Firma Informatyczna <j...@g...pl>

    Ogólnopolska firma informatyczna, lider w dziedzinie nowoczesnych
    systemów i technologii informatycznych, dostawca kompleksowych
    rozwiązań dla różnych sektorów w kraju i za granica, w związku z
    dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/ek do pracy w Warszawie na
    stanowisko:

    JEE Developer

    Wymagania:
    - Wykształcenie wyższe kierunków: informatyka, telekomunikacja lub
    pokrewnych oraz studenci ostatnich lat (4,5) w/w kierunków
    - Dobra znajomość standardu języka Java, technologii EJB, JSP, SOAP
    oraz języka zapytań SQL
    - Praktyczna znajomość Eclipse, SVN, Maven
    - Dużym atutem będzie znajomość Appach Wicket, znajomość przynajmniej
    jednego z serwerów aplikacyjnych (JBoss, IBM WebSphere, Oracle
    Weblogic)
    - Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Opis stanowiska:
    - Będziesz realizował projekty typu R&D, współtworzył systemy
    informatyczne na potrzeby naszych Klientów.
    - Do Twoich obowiązków będzie należało projektowanie, implementacja
    oraz wdrażanie nowatorskich rozwiązań technologicznych.
    - Praca nad oprogramowaniem odbywa się z wykorzystaniem najnowszych
    technologii i narzędzi informatycznych

    Oferujemy:
    - Nowatorskie projekty informatyczne
    - Pracę z najnowszymi technologiami
    - Umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,
    - Dostęp do szkoleń produktowych oraz związanych z danym stanowiskiem
    pracy,
    - Prywatną opiekę medyczną,
    - Pakiet świadczeń socjalnych
    - Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu
    motywacyjnego na adres: jaroslaw.antosik(at)comarch.com

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1