PracaGrupypl.praca.oferowanaInstruktor Technologii Oracle, Sopot, praca na etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-05-11 19:40:39
    Temat: Instruktor Technologii Oracle, Sopot, praca na etat
    Od: Combidata Poland <i...@c...com.pl>

    W związku dynamicznym rozwojem oraz realizowanym projektem &#8222;Przez
    kompetencje do nowoczesnych kadr&#8221; Firma COMBIDATA Poland poszukuje
    kandydatów na stanowisko:

    Instruktor Technologii Oracle

    Oferujemy:
    &#8226; Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    &#8226; Uzyskanie statusu trenera z zakresu technologii i produktów
    Oracle
    &#8226; Możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów
    potwierdzających doskonałą znajomość produktów wiodących producentów
    rozwiązań technologii informatycznych
    &#8226; Bezpłatny udział w autoryzowanych szkoleniach informatycznych
    &#8226; Dostęp do materiałów szkoleniowych i bezpośredni kontakt z
    doświadczonymi trenerami
    &#8226; Pracę na etat, umowę zlecenie lub współpracę w ramach
    prowadzonej działalności gospodarczej

    Zadania:
    &#8226; Prowadzenie autoryzowanych szkoleń z zakresu technologii Oracle
    &#8226; Wsparcie działów handlowych i technicznych firmy w sprzedaży i
    obsłudze szkoleń
    &#8226; Wpływ na kierunek rozwoju firmy
    &#8226; Projektowanie nowych produktów szkoleniowych
    &#8226; Udział w projektach wdrożeniowych

    Wymagania:
    &#8226; Wykształcenie średnie lub wyższe
    &#8226; Dobra znajomość zagadnień związanych z administrowaniem lub
    programowaniem baz danych
    &#8226; Podstawowa znajomość serwera ORACLE w wersji 8i, 9i lub 10 g
    &#8226; Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows NT /2000 /2003
    &#8226; Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
    &#8226; Minimum bierna znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:
    &#8226; Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

    Miejsce pracy:
    Praca oferowana jest w centrali firmy w Sopocie

    Kontakt:
    Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie się na stronie
    www.eduportal.pl/praca i wypełnienie odpowiedniej aplikacji.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1