PracaGrupypl.praca.oferowanaHandlowiec - Konsultant IT - Warszawa/Mazowieckie
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-02-24 23:45:40
    Temat: Handlowiec - Konsultant IT - Warszawa/Mazowieckie
    Od: "Info Design" <c...@p...onet.pl>

    Info Design, firma tworząca rozwiązania informatyczne dla małych i średnich firm
    Poszukuje osoby na stanowisko Handlowca - Konsulatana IT.

    Wymagania:

    * samodzielność,
    * łatwość nawiązywania kontaktów,
    * bardzo dobra znajomość Internetu,
    * umiejętność aktywnego poszukiwania Klientów,
    * bardzo dobra znajomość języka polskiego,
    * znajomość rynku rozwiązań dla MSP,
    * umiejętność fromułowania ofert oraz prowadzenia prezentacji,
    * nienaganna prezencja,
    * komunikatywność,
    * dyspozycyjność.

    Mile widziane:

    * dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego,
    * prawo jazdy kategorii B.

    Obowiązki:

    * poszukiwanie nowych klientów,
    * formułowanie i przedstawianie ofert,
    * prowadzenie projektów wdrożeniowych,
    * opieka nad Klientami.

    Oferujemy ciekawą i rozwijającą pracę, wynagrodzenie prowizyjne, miłą atmosferę
    pracy, program szkoleń wewnętrznych, dostęp do najnowszych technologii
    informatycznych.
    Forma współpracy do uzgodnienia. Chętnie powitamy osoby prowadzące działalność
    gospodarczą.
    Więcej informacji o firmie możecie Państwo znaleźć w serwisie www.infodesign.pl

    Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca( at )infodesign.pl
    wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1