eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Graphic Designer
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-08-22 16:50:46
    Temat: Graphic Designer
    Od: Tomek Mazur <n...@g...com>

    PLAN Development

    Specjalizujemy się w realizacji systemów informatycznych.
    Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe i mobilne na rynek
    zachodnioeuropejski.

    Do naszych oddziałów we Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:

    Graphic Designer

    Zakres obowiązków:
    - odpowiedzialność za graficzną stronę aplikacji internetowych i
    mobilnych
    - przygotowywanie prezentacji multimedialnych
    - dbałość o estetyczną część zewnętrznych kampanii firmy
    - współpraca z Kierownikami Projektu oraz zespołem Programistów

    Od kandydatów oczekujemy:
    - doświadczenia w realizacji projektów internetowych
    - bardzo dobrej praktycznej znajomości jednego z programów
    graficznych( CorelDraw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,etc. )
    - praktycznej znajomość HTML/XHTML,CSS
    - zaangażowania, samodzielności i umiejętności pracy w zespole
    - udokumentowanego doświadczenia (wymagane portfolio)
    - wrażliwości plastycznej

    Oferujemy:
    - bardzo dobre warunki zatrudnienia
    - możliwość realizacji swoich pomysłów
    - udział w ciekawych projektach bazujących na innowacyjnych
    technologiach
    - prace nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów
    - miłą atmosferę pracy
    - stabilność zatrudnienia

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą o
    zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres:
    praca[at]plandevelopment.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    www.plandevelopment.pl

    PLAN Development. Webapplications Experts.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1