PracaGrupypl.praca.oferowanaGłówny specjalista ds. informatycznych / KPRM Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-06-07 18:18:04
    Temat: Główny specjalista ds. informatycznych / KPRM Warszawa
    Od: " " <d...@N...gazeta.pl>

    Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:
    głównego specjalisty ds. informatycznych
    w Biurze Administracyjnym
    Liczba lub wymiar etatu: 1

    Główne obowiązki:
    - prace programistyczne związane z budową i wdrażaniem aplikacji internetowych
    i intranetowych,
    - administracja bazami danych udostępnianymi w sieci Internet,
    - udział we wdrażaniu nowych baz danych i aplikacji,
    - obsługa serwisów udostępnianych w sieci Internet,
    - udział w projektach informatycznych w zakresie przygotowania analiz,
    tworzenia dokumentacji, nadzoru nad pracami - projektowymi, programistycznymi
    i wdrożeniowymi,
    - współpraca w organizowaniu szkoleń dla użytkowników systemów informatycznych.

    Wykształcenie:
    - wyższe techniczne, preferowane informatyczne, ostatni rok studiów lub w
    trakcie studiów zaocznych

    Wymagania konieczne:
    - biegła znajomość PHP, (X)HTML, XML, SQL,
    - umiejętność budowania zaawansowanych relacyjnych baz danych,
    - wiedza z zakresu administracji baz danych oraz programowania,
    - wiedza z zakresu administrowania systemami operacyjnymi oraz funkcjonowania
    sieci Internetowych i Intranetowych.

    Wymagania pożądane:
    - min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    - umiejętność administracji serwerami UNIX/Linux,
    - podstawowa znajomość programów graficznych,
    - podstawowa znajomość problematyki e-learning,
    - znajomość baz danych: Oracle, MySQL, PostgreSQL, MS SQL,
    - podstawowa znajomość programowania obiektowego,
    - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym
    czytanie dokumentacji technicznej.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:
    - oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o
    niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
    - kopia dowodu osobistego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
    - życiorys i list motywacyjny,
    - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    do celów rekrutacji,
    - oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione
    umyślnie,
    - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

    Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
    - oświadczenie o wyrażeniu zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej
    przewidzianej do dopuszczenia do informacji niejawnych lub kopia poświadczenia
    bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą
    &#8221;tajne&#8221;,
    - kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

    Dokumenty należy składać w terminie do:
    09-06-2008
    pod adresem:
    Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
    Biuro Dyrektora Generalnego, pok. 234
    Al. Ujazdowskie 1/3
    00-583 Warszawa
    - z dopiskiem: BSC-BDG-7152-40/46/08

    Inne informacje:
    Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o
    terminie rozmowy wstępnej.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. (0-22) 694 6346 lub 694 7489.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1