PracaGrupypl.praca.oferowanaGliwice Programistka/Programista JAVA
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-12-13 21:34:40
    Temat: Gliwice Programistka/Programista JAVA
    Od: "Dominik Wartecki" <d...@g...pl>

    W związku z dynamicznym rozwojem Janmedia intensywnie poszukujemy zdolnych i
    ambitnych osób do pracy w nowopowstającym oddziale w Gliwicach

    Chcesz pracować nad nowoczesnymi projektami eCommerce i Web 2.0 dla klientów w
    Europie i USA? Szukasz firmy, która zapewni Ci możliwość rozwoju w
    interdyscyplinarnym zespole?

    Janmedia Interactive to nowoczesna agencja interaktywna łącząca kompetencje z
    zakresu technologii Java, kreacji marketingowej i user-centered design.
    Zatrudniamy programistów, projektantów interakcji, badaczy, psychologów,
    administratorów, marketingowców, project managerów, analityków biznesowych...
    łączymy wszystkie te kompetencje by realizować najbardziej udane projekty
    internetowe. Lista naszych referencji obejmuje wiodące portale i serwisy
    ecommerce.

    Miejsce pracy: Gliwice
    Wymiar: pełen etat

    Wymagania:
    *bardzo dobra znajomość Javy i J2EE poparta doświadczeniem
    *bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, CSS)
    i specyfiki aplikacji internetowych
    *znajomość XML i XSLT
    *znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
    *znajomość środowiska Eclipse
    *kreatywność, umiejętność współpracy w zespole i odpowiedzialność
    *znajomość trendów

    Dodatkowe atuty:
    *doświadczenie w pracach nad projektami Web
    *znajomość innych technologii internetowych
    *znajomość rozwiązań Open Source (frameworki, biblioteki)
    *doświadczenie w budowaniu systemów rozproszonych i hostingowych

    Zakres obowiązków:
    *projektowanie i konsultowanie technicznych aspektów serwisów WWW
    *wdrażanie aplikacji internetowych w oparciu o język Java, J2EE i
    Rainforest Framework
    *rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
    *projektowanie i praca nad własnymi projektami w ramach Janmedia

    Oferujemy:
    *zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
    *atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    *ciekawą pracę w interdyscyplinarnym, doświadczonym zespole
    *dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
    *możliwość rozwoju na wielu polach, możliwość realizowania autorskich
    projektów

    Zobacz pełną ofertę!
    e.xml
    Złóż aplikację!
    e.xml?media=application

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1