PracaGrupypl.praca.oferowanaGliwice / Programista Java J2EE / ComputerLand
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-03-16 21:11:51
    Temat: Gliwice / Programista Java J2EE / ComputerLand
    Od: "Piotr Żurawlow" <p...@c...usun-to.pl>

    ComputerLand SA, wiodący polski dostawca nowoczesnych technologii i usług
    informatycznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na
    stanowisko:

    PROGRAMISTA JAVA
    (Nr ref.: HR/Programista Java/0307/Gl)
    Miejsce pracy: Gliwice

    Obowiązki:

    Prace programistyczne, w tym:
    - wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego, jego
    weryfikacja i testowanie jednostkowe i integracyjne
    - wytwarzanie pakietów instalacyjnych do dystrybucji nowych wersji
    oprogramowania
    - działania związane z opracowaniem narzędzi dla realizacji przeniesienia
    (migracji, konwersji) danych, również testowanie narzędzi

    Wymagania:

    - Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
    - Umiejętność programowania w języku Java
    - Mile widziana znajomość J2EE oraz JBoss
    - Dobra znajomość SQL (PostgreSQL, Oracle)
    - Mile widziane dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    - Znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z
    dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Pracę w młodym i prężnym zespole
    - Długofalową współpracę

    Zainteresowane naszą ofertą osoby prosimy o wypełnienie ANKIETY "on-line"
    znajdującej się na stronie www.computerland.pl (zakładka kariera) i
    przesłanie w niej listu motywacyjnego oraz życiorysu.
    W zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
    moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu
    rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych
    Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z
    wybranymi kandydatami.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1