PracaGrupypl.praca.oferowanaGliwice, Poznań, programista Java, praca stała
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-03-17 23:05:29
    Temat: Gliwice, Poznań, programista Java, praca stała
    Od: "Aleksander Płaczek" <s...@g...pl>

    WASKO S.A. (Spółka akcyjna wchodząca w skład Grupy Kapitałowej WASKO)
    poszukuje kandydatów na stanowisko Programista/Developer/Architekt Java do
    swojej centrali w Gliwicach i oddziału w Poznaniu.

    Wymagania:
    - wyższe wyksztacenie informatyczne lub ostatni rok studiów informatycznych,
    - umiejętność myślenia obiektowego i analitycznego,
    - znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna),
    - dobra znajomość języka C++ i Java
    - znajomość platformy J2EE,
    - znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
    - znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss
    - dyspozycyjność
    - samodzielność i kreatywność,
    - umiejętność współdziałania w zespole

    Dodatkowym atutem będzie:
    - znajomość zasad budowania GUI w technologii J2EE/J2SE (JSF, Swing)
    - prawo jazdy kat. B.

    Zadania:
    Stosowanie technologii J2EE/j2SE w zakresie:
    - budowanie i rozwój logiki biznesowej oraz aplikacji klienckich,
    - budowanie warstw dostępu do danych,

    Dodatkowo:
    - rozwój oprogramowania w C++,
    - budowa mechanizmów integracji oprogramowania różnych technologii

    Oferujemy:
    - atrakcyjną pracę w jednej z najlepszych firm teleinformatycznych w Polsce,
    - dostęp do najnowszych technologii informatycznych,
    - duże możliwości rozwoju zawodowego,
    - pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole,
    - atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów (CV + list motywacyjny)
    na adres:
    hr(małpa)wasko(kropka)pl
    a(kropka)placzek(małpa)wasko(kropka)pl
    z dopiskiem w tytule "Praca J2EE"

    Wraz z dokumentami kierowanymi w procesie rekrutacji do WASKO S.A., należy
    przesłać czytelnie podpisane oświadczenie następującej treści:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w CV dla
    potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych
    osobowych( Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1