PracaGrupypl.praca.oferowanaGdańsk / Programista Java / pełen etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-10-11 23:40:35
    Temat: Gdańsk / Programista Java / pełen etat
    Od: Przemek Klein <przemek.klein@gmail._SPAM-BLEEE_.pl>

    Firma Ziaja Ltd poszukuje osób na stanowisko Programisty w dziale IT.

    Wymagania:
    - sprawne posługiwanie się językiem Java
    - znajomość technologii servletów
    - umiejętność obiektowego projektowania/tworzenia aplikacji
    - znajomość języka SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
    - chęć poszerzania wiedzy i uczenia się nowych technologii
    - znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

    Mile widziane:
    - znajomość Swing
    - umiejętność pracy w systemie Linux
    - znajomość Eclipse i MySQL
    - znajomość PHP

    Zakres obowiązków:
    - tworzenie aplikacji internetowych
    - tworzenie aplikacji Swing
    - tworzenie testów jednostkowych i dokumentacji

    Dodatkowe informacje:
    - nie wymagamy doświadczenia
    - praca w pełnym wymiarze godzin
    - forma zatrudnienia: umowa o pracę
    - miejsce pracy: Gdańsk

    Oferty prosimy wysyłać na adres: p...@z...com, z dopiskiem:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
    potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: Dz. U. Nr
    133, poz. 883)."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1