PracaGrupypl.praca.oferowanaFlash / Flex Developer - Warszawa, etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-06-19 09:31:32
    Temat: Flash / Flex Developer - Warszawa, etat
    Od: Michał Abram <m...@g...com>

    Nowoczesna Firma - medium wiedzy dla biznesu, spółka medialno-
    technologiczna:
    * właściciel portalu biznesowego www.nf.pl,
    * telewizji interaktywnej www.kadry.tv,
    * organizator eventów biznesowych (seminaria, kongresy, expo),
    * wydawca magazynu Nowoczesna Firma,
    * jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w
    obszarze nowych mediów

    w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Flash / Flex
    Developer

    Opis stanowiska:
    * tworzenie i programowanie aplikacji oraz platform (audio-wideo,
    biznesowych, multimedialnych, szkoleniowych) w ramach portalu NF.pl

    Wymagamy:
    * min. 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
    * bardzo dobra znajomość pakietu Adobe Flex Builder 3, Flash
    * bardzo dobra znajomość technologii Adobe Flex, ActionScript
    v2/3, JS, integracja z innymi technologiami poprzez XML i WebServices
    * bardzo dobra znajomość technologii internetowych i specyfiki
    aplikacji internetowych
    * odpowiedzialności, kreatywności i umiejętności pracy w zespole
    * doświadczenia na podobnym stanowisku poparte referencyjnym
    portfolio
    * odpowiedzialności za wyniki swojej pracy oraz umiejętności
    organizacji swojej pracy

    Dodatkowym atutem będzie znajomość:
    * Adobe Flash Media Interactive Server i/lub Adobe Flash Media
    Streaming Server i/lub Wowza Media Server
    * zagadnień związanych ze streaming'iem multimediów
    * protokołów internetowych
    * tematyka usability, User Centered Design (UCD)

    Świadczenia poza płacowe:
    * pakiet opieki medycznej w największej sieci prestiżowych klinik
    * dofinansowanie obiadów w restauracji firmowej Knowledge Village
    * dopłaty do kursów językowych
    * dla wytrwałych i aktywnych pracowników istnieje możliwość
    realizacji długoterminowych szkoleń (MBA, CIM, Prince/PMI)
    * pakiet sportowy (osiągamy sukcesu w rozgrywkach między-
    firmowych)
    * po okresie próbnym - dodatkowe pakiety zależne od efektów i
    zaangażowania
    * dogodności technologiczne działu internetowego (superszybkie
    łącze, 2 monitory, możliwość zamawiania pozycji do biblioteczki IT,
    realizacja własnych pomysłów itp.)
    * możliwość korzystania z zaplecza rekreacyjnego Knowledge Village

    Forma współpracy:
    * pełny etat, praca na miejscu w biurze w Warszawie

    nr ref NT-FFX-0609
    tel: (22) 379-47-34
    ul. Flory 9/1, Warszawa

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1