eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaElektronik Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-09-25 21:02:00
    Temat: Elektronik Warszawa
    Od: "K.Kalita" <k...@p...com.pl>

    Zakłady Mechaniczne "PZL-Wola" Spółka Akcyjna Wydział Utrzymania Ruchu i
    Gospodarki Mediami poszukuje pracownika na:

    Stanowisko: Technik Elektronik

    Zakres obowiązków:

    - naprawa obrabiarek sterowanych numerycznie,

    - dokonywanie napraw urządzeń elektronicznych i automatyki
    przemysłowej.

    Wymagania:

    Oczekujemy:

    - minimum średniego wykształcenia technicznego o kierunku elektronik,
    elektronik automatyk lub pokrewne (mile widziany student studiów zaocznych),

    - wiedzy z zakresu elektroniki,

    - chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji,

    - wiary we własne siły i podstawowych umiejętności praktycznych.

    Oferujemy

    - spokojną pracę w miłej atmosferze,

    - umowę o pracę,

    - pięciodniowy tydzień pracy,

    - praca jednozmianowa,

    - praca jednozmianowa.

    Chętnych do pracy proszę o telefon 0-22 6344112

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1