eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaEdytor WWW / Wrocław / od zaraz
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2002-09-23 13:41:45
    Temat: Edytor WWW / Wrocław / od zaraz
    Od: "Piotr Wrzalik" <p...@i...pl>

    Firma Internet Designers poszukuje chętnych do pracy na stanowisku Edytora
    HTML/XML. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizowanie
    serwiusów WWW obecnych klientów ID oraz wdrażanie nowych serwisów WWW na
    bazie technologii Web Content Management (webUnit), w tym tworzenie
    szablonów stron oraz wprowadzanie treści.

    Obowiązki:
    - przygotowywanie szablonów stron WWW w technologii XSL w ramach projektów
    tworzonych na bazie oprogramowania Web Content Management
    - wprowadzanie treści do serwisów WWW (HTML)
    - aktaulizacja zawartości serwisów WWW dla obecnych klientów firmy

    Wymagania:
    - gruntowna znajomość technologii HTML, DHTML, CSS
    - dobra znajomość technologii XML/XSL
    - umiejętność obróbki grafiki za pomocą programów Adobe PhotoShop i
    CorelDraw
    - chęć dalszego rozwoju
    - dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze zadaniowym
    Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii skryptowych (ASP, JSP,
    JavaScript) oraz umiejętność projektowania w technologii Flash.

    Oferujemy:
    - ciekawą i rozwijającą pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o
    solidnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku
    - atrakcyjne i motywujące zarobki
    - luźną atmosferę i elastyczny czas pracy
    - szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
    - dostęp do najnowszych technologii informatycznych

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji do dnia 30 września br.
    wyłącznie za pośrednictwem naszego serwisu WWW. Opis oferty oraz formularz
    zgłoszeniowy dostępne są pod adresem http://www.id.pl/1646.xml.

    Zespół Internet Designers

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1