eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaDyrektor Operacyjny - Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-09-22 16:44:46
    Temat: Dyrektor Operacyjny - Wrocław
    Od: "Monika Kijaszek" <j...@N...gazeta.pl>

    Agencja interaktywna świadcząca kompleksowe usługi z zakresu działań online -
    Janmedia Interactive Sp. z o.o., szuka nieprzeciętnej i kreatywnej osoby na
    stanowisko:

    Dyrektora Operacyjnego biura spółki we Wrocławiu.

    Zakres obowiązków:

    * wyznaczanie nowych kierunków rozwoju firmy;
    * analiza rynku i badanie konkurencyjności;
    * rozwijanie oferty usług i produktów firmy;
    * wsparcie prac przy testowaniu serwisów;
    * rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
    * aktywne uczestnictwo w projektach;
    * zarządzanie potencjałem pracowników.

    Oczekujemy:

    * minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    * bardzo dobrze rozwiniętych kompetencji menedżerskich;
    * znajomości branży IT w tym zagadnień związanych z Internetem;
    * bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
    * orientacji biznesowej;
    * prawa jazdy.

    Przydatne atuty kandydata/ki:

    * nastawienie na realizację powierzonych zadań i celów;
    * otwartość na nowe doświadczenia;
    * chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

    Oferujemy:

    * zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej
    firmie;
    * dobre wynagrodzenie oraz premię od efektów pracy;
    * międzynarodowy charakter pracy;
    * samodzielność w prowadzonych działaniach;
    * wsparcie rozwoju osobistego;
    * elastyczny tryb pracy;
    * pracę przy najbardziej innowacyjnych projektach internetowych dla
    klientów z terenu Polski, UE i USA.