PracaGrupypl.praca.oferowanaDolny Śląsk / Jelenia Góra / Linux / Programista WWW
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-12-28 13:33:59
    Temat: Dolny Śląsk / Jelenia Góra / Linux / Programista WWW
    Od: Singollo <s...@o...pl>

    Firma z Jeleniej Góry szuka osób na stanowisko Administrator /
    Programista WWW.

    Wymagania:
    - doskonała znajomość PHP (z naciskiem na OOP),
    - dobra znajomość HTML/DHTML/JavaScript,
    - znajomość relacyjnych baz danych: MySQL, SQLite i innych,
    - znajomość środowiska Linux wraz z zagadnieniami administracji
    systemem,
    - znajomość zagadnień sieciowych

    Zadania:
    - opracowywanie i modyfikacja aplikacji PHP,
    - nadzór nad systemem informatycznym firmy.

    Oferujemy:
    - pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - możliwość rozwoju

    Wymagane dokumenty:
    - życiorys ze zdjęciem,
    - list motywacyjny,
    - opis wykonanych projektów,

    Praca w siedzibie firmy!
    Umowa o pracę, zlecenie, inne formy do uzgodnienia.

    Oferty prosimy wysyłać na adres singollo-at-pf-dot-pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1