PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaCzęstochowa => Programista WEB - HTML 5, CCS 3, JS, jQuery, Json, Xml
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-21 16:15:01
    Temat: Częstochowa => Programista WEB - HTML 5, CCS 3, JS, jQuery, Json, Xml
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Programista WEB - HTML 5, CCS 3, JS, jQuery, Json, Xml
    ***** miejsce pracy: Częstochowa

    ***** Zadania:

    * tworzenie i rozwój oprogramowania w technologiach HTML 5, CCS 3,
    JS, jQuery, Json, Xml oraz innych w zależności od posiadanych
    umiejętności,
    * poszerzanie własnych umiejętności w zakresie technologii
    używanych w organizacji,
    * opieka nad już istniejącym oprogramowaniem,
    * praca w zespole Scrum.

    ***** Wymagania:

    * gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy,
    * minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu front end,
    * biegła znajomość HTML 5, CCS 3, JS Responsive Web Design, CSS
    Media queries jQuery, Json, Xml, zdolności analitycznego
    myślenia,
    * umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
    * dbałość o jakość tworzonego kodu,
    * zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu,
    * komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    * znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na
    swobodną pracę z dokumentacją techniczną.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * znajomość Bootstrap,
    * znajomość XPath, XSLT,
    * znajomość PHP 5.3+, PropelORM,
    * znajomość relacyjnych baz danych,
    * znajomość systemów Linux,
    * znajomość IIS, Apache,
    * doświadczenie z Windows Azure,
    * doświadczenie z systemami kontroli wersji,
    * umiejętność obsługi programów graficznych,
    * znajomość narzędzi testowych.

    ***** Oferujemy:

    * pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej
    się firmie,
    * miejsce pracy w centrum miasta (10 minut od Dworca PKP i PKS),
    * pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,
    * pracę pod kierunkiem kompetentnego przełożonego,
    * możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego,
    * możliwość rozwoju zawodowego,
    * stabilność zatrudnienia,
    * przyjazną atmosferę pracy.

    => => https://TeamQuest.pl/Częstochowa/10581-programista-w
    e-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.