PracaGrupypl.praca.oferowanaCała Polska/Reklama outdoorowa/zlecenie, dorywczaCała Polska/Reklama outdoorowa/zlecenie, dorywcza
  • Data: 2005-08-17 11:32:32
    Temat: Cała Polska/Reklama outdoorowa/zlecenie, dorywcza
    Od: "PQ" <P...@p...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Firma Outmedia, dostawca usług reklamowych na terenie Polski, poszukuje
    Regionalnych Przedstawicieli do pozyskiwania powierzchni reklamowych.

    Zadania:
    - poszukiwanie miejsc na reklamę outdoorową przy głównych drogach na terenie
    Polski.
    - pozyskanie niezbędnych danych do procesu podpisania umowy z właścicielem
    gruntu/budynku
    - analiza skuteczności reklamy i stanu banerów i billboardów reklamowych

    Oferujemy:
    - stałą współpracę
    - mozliwosc rozwoju
    - dostep do nowoczesnych technologi
    - prace w milym zespole

    CV oraz dodatkowe informacje wraz z oczekiwaniami finansowymi
    prosimy wyslac na adres: p_kuczynski'NOSPAM'@wp.pl

    Prosimy o dopisanie na aplikacji nastepujacej klauzuli:
    "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu
    rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97r. o Ochronie danych
    osobowych Dz.U. nr 133 poz.883)."

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgloszenia.

    Nasze biuro znajduje się przy ulicy Powstańców Śl 95 we Wrocławiu.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1