PracaGrupypl.praca.oferowanaBydgoszcz, Tester Oprogramowania
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-12-01 09:20:21
    Temat: Bydgoszcz, Tester Oprogramowania
    Od: Atos Origin <p...@a...com>

    Firma Atos Origin IT Services sp. z o.o. poszukuje pracowników na
    stanowisko Tester Oprogramowania

    Zakres obowiązków:
    - przygotowanie planu testów
    - wykonywanie testów zgodnie z planem testów
    - rejestracja błędów, odtwarzanie
    - koordynacja procesu testowania, adresacja błędów oraz procedur
    testowych

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika,
    telekomunikacja)
    - dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    - umiejetność projektowania i implementacji przypadków testowych
    - znajomość narzędzi do wspomagania testowania
    - znajomość protokołów LDAP, SMTP, SNMP, IMAP
    - znajomość TCP/IP
    - znajomość systemów UNIX, Solaris, Linux
    - znajomość zagadnień telekomunikacyjnych

    Wymagania interpersonalne:
    - umiejetność pracy w zespole
    - komunikatywność
    - elastyczność

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
    - znajomość jednej z wymienionych technologii: systemy messangingowe,
    systemy VoIP
    - doświadczenie w zakresie programowania

    Co oferujemy:
    - praca na 3-miesięczny okres próbny, potem na czas nieokreślony,
    - godziwe wynagrodzenie,
    - ubezpieczenie w PZU i opieka Centrum Medycznego opłacane przez
    pracodawcę,
    - rozbudowany pakiet socjalny na zajęcia sportowe i kulturalne

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1