PracaGrupypl.praca.oferowanaBydgoszcz / Specjalista ds. testowania systemów informatycznych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-07-11 21:34:20
    Temat: Bydgoszcz / Specjalista ds. testowania systemów informatycznych
    Od: "Artur Kowalski" <akowalski@v_e_c_t_o_r_s_o_f_t_.pl>

    Firma Vector Software Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:
    Specjalista ds. testowania systemów informatycznych

    Miejsce pracy: Oddział w Bydgoszczy

    Obowiązki:
    - planowanie i realizacja procesu testowania oprogramowania wytwarzanego w
    działach produkcyjnych
    - automatyzacja procesu testowania
    - prowadzenie szkoleń dla odbiorców wytwarzanego oprogramowania

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe - preferowane informatyczne
    - znajomość języka Transact-SQL
    - praktyczna znajomość zagadnień związanych z testowaniem i kontrolą jakości
    oprogramowania

    Dodatkowymi atutami będą:
    - umiejętność zastosowania narzędzi testowych do automatyzacji testów
    - doświadczenie w zakresie analizy i specyfikacji wymagań z zastosowaniem
    przypadków użycia
    - znajomość administracji MS SQL Server 2005
    - biegła znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:
    - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    - atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    - ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem i
    list motywacyjny) wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie
    danych osobowych z dnia 29.08.97 r.; Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883" oraz
    numerem referencyjnym mailem na adres (usunąć podkreślniki):
    akowalski@v_e_c_t_o_r_s_o_f_t.pl

    Artur Kowalski
    Vector Software Sp. z o.o.
    ul. Obrońców Bydgoszczy 8/5
    85-054 Bydgoszcz
    tel: (052) 561 20 00, fax: (052) 561 20 01
    tel. kom: 516 033 517
    www.vectorsoft.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1