PracaGrupypl.praca.oferowanaBielsko-Biała - telemarkter praca stała
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-10-29 01:00:42
    Temat: Bielsko-Biała - telemarkter praca stała
    Od: "Marcin Pichur" <m...@N...gazeta.pl>

    Poszukujemy (www.julex.pl) kandydatów na stanowisko:

    TELEMARKETER

    Wymagania
    - mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub sprzedaży
    - Dobrej organizacji czasu pracy
    - Wykształcenia min. średniego
    - Umiejętności obsługi komputera (internet oraz pakiety biurowe)

    Zakres obowiązków:
    - telefoniczne umawianie spotkań handlowych
    - prezentowanie przez telefon produktów firmy
    - weryfikacja baz danych klientów poprzez przeprowadzanie rozmów telefonicznych
    - ścisła współpraca z handlowcami Firmy

    Oferujemy:
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Pracę w niepełnym wymiarze godzin
    - Obsługa handlowa wychodzących i przychodzących rozmów telefonicznych z
    nastawieniem na pozyskanie klienta
    - premię uzależnioną od wyników pracy

    Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie dokumentów (cv i list
    motywacyjny ze zdjęciem) na adres praca(at)julex(dot)pl z tytułem Telemarketer.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
    osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1