PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Białystok => Starszy inżynier Cloud DevOps (Azure) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2024-06-25 10:45:02
    Temat: Białystok => Starszy inżynier Cloud DevOps (Azure) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz klient to renomowana firma działająca w branży doradztwa
    strategicznego i analizy rynku, specjalizująca się w pomaganiu
    markom i firmom w osiąganiu i utrzymywaniu wzrostu przychodów.
    Oferuje ona praktyczne usługi i rozwiązania napędzające
    wzrost, skupiając się na wielu branżach, w tym motoryzacji,
    modzie, finansach, zdrowiu i technologiach. Posiadając
    rozbudowaną strukturę zarządzania, firma zapewnia wsparcie w
    zakresie analizy rynku, doświadczenia klienta, innowacji oraz
    badań i zrównoważonego rozwoju. Jest to idealne miejsce dla
    osób, które chcą przyczynić się do tworzenia strategii,
    które naprawdę zmieniają oblicze biznesu. Aktualnie poszukujemy
    pracowników na różne stanowiska, którzy dołączą do naszego
    zespołu ekspertów i wspólnie będą pracować nad projektami
    transformującymi branże i tworzącymi wartość dla globalnych
    klientów.

    ***** Starszy inżynier Cloud DevOps (Azure)

    ***** Opis stanowiska:

    * Przyczynianie się do poszerzania wiedzy na temat technologii
    chmurowych w zespołach technicznych.
    * Przestrzeganie najlepszych praktyk, kładąc nacisk na jakość,
    współpracę, mentorstwo i ciągłe doskonalenie.
    * Opracowywanie i utrzymywanie kompleksowej dokumentacji obejmującej
    architektury, konfiguracje i procedury operacyjne.
    * Projektowanie i wdrażanie najlepszych kontynuacyjnych procesów
    integracji i dostarczania w Azure DevOps.
    * Poprawianie efektywności kosztowej usług chmurowych poprzez
    optymalizację i doskonalenie.
    * Wdrażanie solidnych środków bezpieczeństwa w celu ochrony
    aktywów w chmurze i integralności danych.
    * Pomaganie zespołom w tworzeniu przepływów pracy DevOps, procesów
    i przyjęciu kultury DevOps, projektowanie tablic i pulpitów
    Azure.
    * Tworzenie dokumentacji technicznej i standardów na poziomie
    przedsiębiorstwa.
    * Ocena i rekomendacja metryk/KPIs w celu pomiaru dojrzałości i
    prędkości DevOps.
    * Sprawdzanie bezpieczeństwa kodu i wbudowywanie testów
    automatycznych, w tym planów testowych Azure DevOps w potokach.
    * Pisanie i wdrażanie wysokiej jakości i solidnego kodu do tworzenia
    i automatyzacji wdrażania komponentów infrastruktury Azure i
    aplikacji dostawcy (Terraform, szablony Azure) - infra-jako-kod,
    konfiguracja-jako-kod.
    * Projektowanie, budowa i utrzymanie rozwiązań monitorowania chmury
    - narzędzia, systemy i procesy, pulpity itp.
    * Zapewnienie efektywnego zarządzania kosztami rozwiązań
    chmurowych, projektowanie, konfiguracja i zarządzanie sieciami.
    * Doświadczenie w budowaniu rozwiązań w kontenerach, korzystając z
    usługi Azure Kubernetes.
    * Doświadczenie w zarządzaniu obciążeniami Dev/Test/Production w
    Azure.

    ***** Oczekiwania:

    * Minimum of ten years of design and hands-on implementation
    experience, within large and complex digital transformation
    projects and products.
    * Minimum of five years of design and hands-on implementation
    experience in Azure cloud, preferably with Azure skills
    certification. AWS and GCP are not essential, but is a bonus
    * Experience of Agile application development, DevOps methodology,
    cloud-native, servers and storage, and database management.
    * Technical Skills
    ** Azure services (PaaS, SaaS), Messaging/Queues, APIs,
    Functions/Logic Apps, API Management, Azure AD, Keyvault
    ** Scripting languages - PowerShell, Bash, CLI, Terraform
    ** Pipelines - yaml files, gates, templates, configuration
    ** Database management technologies - SQL Server / Oracle ,
    Databricks
    ** Agile development/release environment and tools such as Azure
    DevOps, Jira, ServiceNow (or similar ticket/ITSM system)
    ** Continuous integration / development / deployment pipelines -
    Azure DevOps
    ** Deep understanding of GIT
    * Have exposure to multiple/diverse technologies and new and emerging
    technology trends, and their practical application.
    * Be results-oriented, able to demonstrate good inter-personal skills
    at all levels of contact and in a wide variety of situations, able
    to communicate and influence at all levels and in a globally
    diverse business.
    * Strong process and/or project delivery discipline
    * Excellent written, analytical, and communication skills in English
    language
    * Bachelor's degree level or related study or equivalent experience.

    ***** Proponujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Praca zdalna
    * Pakiet świadczeń pozapłacowych
    * Możliwość pracy nad interesującymi projektami w globalnym
    środowisku biznesowym

    dium=cron&utm_campaign=2406

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.