PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/zaopatrzeniowiec techniczny/woj. mazowieckie/nr ref. 861-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-02-06 09:00:52
    Temat: BDI/zaopatrzeniowiec techniczny/woj. mazowieckie/nr ref. 861-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, firmy działającej w branży automatyki produkcyjnej
    związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na
    stanowisko:

    zaopatrzeniowiec techniczny

    Wymagania:

    wykształcenie techniczne

    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

    znajomość zagadnień obróbki mechanicznej materiałów

    znajomość języka angielskiego

    prawo jazdy kat. B

    Zakres obowiązków:

    prowadzenie zamówień na rzecz narzędziowni

    obsługa kooperantów firmy

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    861-04

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1