PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/zaopatrzeniowiec techniczny / specjalista ds. celnych/woj. mazowieckie/nr ref. 998-04BDI/zaopatrzeniowiec techniczny / specjalista ds. celnych/woj. mazowieckie/nr ref. 998-04
  • Data: 2004-06-24 07:55:22
    Temat: BDI/zaopatrzeniowiec techniczny / specjalista ds. celnych/woj. mazowieckie/nr ref. 998-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Dla naszego klienta, firmy działającej w branży automatyki produkcyjnej
    związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na
    stanowisko:

    zaopatrzeniowiec techniczny / specjalista ds. celnych

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne
    - doświadczenie na podobnym stanowisku
    - znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
    - znajomość zagadnień obróbki mechanicznej materiałów
    - doskonała znajomość procedur celnych oraz zagadnień związanych z eksportem
    i importem
    - znajomość j. angielskiego

    Zakres obowiązków:
    - prowadzenie zamówień na rzecz narzędziowni
    - obsługa kooperantów firmy
    - prowadzenie zagadnień związanych z eksportem i importem

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    998-04.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1