PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/techniczny menadżer produktu/woj. wielkopolskie/nr ref. 879-04BDI/techniczny menadżer produktu/woj. wielkopolskie/nr ref. 879-04
  • Data: 2004-03-05 08:32:34
    Temat: BDI/techniczny menadżer produktu/woj. wielkopolskie/nr ref. 879-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Dla naszego klienta, producenta artykułów wyposażenia łazienek, poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:

    techniczny menadżer produktu

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne,
    - co najmiej 6 - miesięczna praktyka zawodowa, mile widziane odbyte staże
    lub praktyki,
    - mile widziana znajomość prawa budowlanego i zagadnień marketingowych,
    - umiejętność projektowego podejścia do prowadzonych prac,
    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
    - biegła znajomość MS Office,
    - znajomość MS Project i AutoCad co najmniej na poziomie średnim,
    - kreatywne, a zarazem analityczne myślenie,
    - dyspozycyjność,
    - prawo jazdy kategorii B.

    Zakres obowiązków:
    - sporządzanie dokumentacji technicznej,
    - nadzór nad istniejącą dokumentacją,
    - współudział w przygotowaniu koncepcji rozwoju nowych produktów,
    - nadzór nad techniczną stroną wdrażania produktu,
    - poszukiwanie i tworzenie nowych rowiązań technicznych produktu,
    - usprawnianie wyrobów znajdujących się w ofercie firmy,
    - współpraca z firmami z korporacji,
    - nadzór nad informacjami technicznymi do materiałów marketingowych.

    Firma oferuje:
    - szkolenia wprowadzające pracownika do firmy,
    - możliwość awansu.

    Miejsce podjęcia pracy:
    wielkopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    879-04.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1