PracaGrupypl.praca.oferowana › BDI/specjalista ds. utrzymania ruchu/woj. małopolskie/nr ref. 847-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-01-16 17:56:35
    Temat: BDI/specjalista ds. utrzymania ruchu/woj. małopolskie/nr ref. 847-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, producenta nowoczesnego szkła, poszukujemy kandydatów
    na stanowisko:

    specjalista ds. utrzymania ruchu

    Wymagania:
    - wykszałcenie wyższe techniczne (preferowana automatyka lub mechanika),
    - znajomość teorii automatyki i mechaniki oraz znajomość technik TPM
    - doświadczenie w zakresie obsługi pieców,
    - doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub technicznych zespołach
    projektowych,
    - biegła znajomość języka angielskiego,
    - mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego,
    - umiejętności z zakresu miernictwa maszynowego,
    - samodzielność, zdolność do analizy złożonych problemów technicznych,
    - kreatywność, automotywacja oraz umiejętność pracy w zespole.

    Zakres obowiązków:
    - planowanie przeglądów remontów głównych na podległym obszarze,
    - nadzór nad pracą grupy prewencyjnej oraz warsztatów utrzymania ruchu,
    - usprawnienia oraz modyfikacje mające na celu rozwiązanie powtarzających
    się problemów, poprawę funkcjonowania maszyn i urządzeń,
    - kontrola stanów i ilości części zamiennych.

    Miejsce podjęcia pracy:
    małopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 847-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1