PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/specjalista ds. BHP/woj. mazowieckie/nr ref. 1011-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-07-12 18:35:30
    Temat: BDI/specjalista ds. BHP/woj. mazowieckie/nr ref. 1011-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    specjalista ds. BHP

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe budowlane,
    - doświadczenie w służbie BHP w budownictwie,
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    - stanowczość, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

    Zakres obowiązków:
    - przygotowywanie i prowadzenie szkoleń BHP,
    - nadzorowanie prac na budowie i doradztwo w sprawach BHP,
    - pełnienie obowiązków inspektora d/s BHP podczas jego nieobecności,
    - bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych,
    wraz z wnioskami zmierzającymi do usunięcia tych zagrożeń,
    - udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną
    pracą.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1011-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1