PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/koordynator projektów budowlanych/woj. mazowieckie, pomorskie/nr ref. 822-03
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-12-06 21:08:18
    Temat: BDI/koordynator projektów budowlanych/woj. mazowieckie, pomorskie/nr ref. 822-03
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

    koordynator projektów budowlanych

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo ogólne, inżynieria sanitarna
    lub elektrotechnika)
    - uprawnienia budowlane stosowne do ukończonego kierunku studiów
    - min. 7-letnie doświadczenie związane z koordynacją projektów budowlanych
    (obiekty handlowe) oraz pełnieniem funkcji kierowniczych na budowie i w
    biurze
    - doświadczenie związane z organizacją przetargów
    - gotowość do podróży służbowych
    - biegła znajomość języka angielskiego
    - prawo jazdy kat. B

    Zakres obowiązków:
    - kontrola wykonania budżetu prowadzonych inwestycji
    - rapotrowanie i koordynacja procesu budowlanego
    - koordynacja pracy generalnego wykonawcy
    - współpraca ze wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w proces inwstycyjny
    (architekt, generalny wykonawca, podwykonawcy, konsultanci)
    - współpraca z urzędami w celu uzyskania podpowiednich decyzji i pozwoleń.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie
    pomorskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 822-03.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1