PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/kierownik zmiany/woj. łódzkie/nr ref. 944-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-05-09 10:26:19
    Temat: BDI/kierownik zmiany/woj. łódzkie/nr ref. 944-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    kierownik zmiany

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnicznym,
    elektronicznym lub mechanicznym,
    - doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie o profilu elektromaszynowym,
    gdzie funkcjonuje lub jest wdrażany system jakości w działach produkcyjnym,
    technologicznym lub konstrukcyjnym,
    - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    - komunikatywność, samodzielność,
    - zorientowanie na pracę w zespole.

    Zakres obowiązków:
    - realizacja produkcji zgodnie ze specyfikacją i planem produkcji,
    raportowanie produkcji,
    - reagowanie na problemy produkcyjne,
    - nadzór nad zabezpieczeniem jakościowym,
    - zarządzanie podległymi pracownikami oraz koordynowanie działań sekcji
    produkcji.

    Firma oferuje:
    - możliwość rozwoju zawodowego,
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - praca w młodym zespole,
    - możliwość realizacji międzynarodowych projektów,
    - bogaty pakiet socjalny.

    Miejsce podjęcia pracy:
    łódzkie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    944-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1