PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/kierownik technicznej obsługi klienta (metalurgia)/woj. cały kraj, zagranica/nr ref. 1037-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-08-02 18:44:24
    Temat: BDI/kierownik technicznej obsługi klienta (metalurgia)/woj. cały kraj, zagranica/nr ref. 1037-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    kierownik technicznej obsługi klienta (metalurgia)

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne w kierunku metalurgii
    - doświadczenie zawodowe związane z hutą stali, walcownią itp.
    - doświadczenie w prowadzeniu rozmów z klientami
    - doskonała znajomość j. niemieckiego
    - umiejętność obsługi komputera
    - samodzielność i odpowiedzialność
    - zdolności oraganizacyjne
    - gotowość do częstych podróży w kraju i zagranicą

    Zakres obowiązków:
    - wsparcie techniczne klientów firmy w Polsce, Niemczech, Szwajcarii,
    Austrii, Danii i krajach Beneluxu
    - pośrednictwo w kontaktach technicznych między klientami i stalownią
    - kierowanie projektami w zakresie nowych produktów/zastosowań stali o
    wysokiej jakości
    - doradztwo w zakresie poprawy jakości produktów
    - odpowiedzialność za kształcenie współpracowników w Niemczech i Szwajcarii
    w zakresie metalurgii

    Miejsce podjęcia pracy:
    cały kraj
    zagranica

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1037-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1