PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier sprzedaży maszyn/woj. mazowieckie/nr ref. 1005-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-06-29 06:56:41
    Temat: BDI/inżynier sprzedaży maszyn/woj. mazowieckie/nr ref. 1005-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, firma produkującej maszyny pakujące oraz urządzenia
    peryferyjne, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier sprzedaży maszyn

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektromechanika, technologia
    budowy maszyn, automatyka)
    - znajomość krajowego i zagranicznego rynku maszyn, ze szczególnym
    uwzględnieniem maszyn pakujących
    - udokumentowane sukcesy w sprzedaży na tym rynku
    - znajomość procedur eksportowych
    - bardzo dobra, czynna znajomość j. angielskiego
    - łatwość nawiązywania konktaktów
    - dyspozycyjność

    Zakres obowiązków:
    - pozyskiwanie nowych klientów na rynku krajowym i zagranicznym
    - tworzenie warunków do długotrwałej współpracy z klientami
    - przekazywanie klientom informacji o usługach i produktach firmy
    - przygotowanie i udział w imprezach targowych

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1005-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1