PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/Sales Manager/woj. mazowiecki/nr ref. 839-03
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-01-07 09:38:37
    Temat: BDI/Sales Manager/woj. mazowiecki/nr ref. 839-03
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją
    podzespołów m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego oraz
    telekomunikacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Sales Manager

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub elektrotechnika),
    - ukończone dodatkowe studia w zakresie marketingu,
    - minimum 8-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów dla przemysłu,
    - doświadczenie w kierowaniu zespołem handlowców,
    - zdolności organizacyjne i umiejętność motywowania pracowników,
    - mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
    - biegła znajomość języka angielskiego,
    - znajomość innych języków europejskich będzie dodatkowym atutem,
    - gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

    Zakres obowiązków:
    - kierowanie przedstawicielstwem handlowym oraz pracą inżynierów sprzedaży w
    Polsce,
    - sporządzanie prognoz sprzedaży oraz raportów,
    - wypełnianie lub przekraczanie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych
    planów sprzedaży,
    - nadzór nad prawidową realizacją budżetu,
    - określanie wraz z inżynierami sprzedaży metody utrzymania aktualnych
    klientów oraz potencjalne metody pozyskiwania nowych,
    - nadzór nad osiąganymi przez inżynierów sprzedaży wynikami i ich zgodnością
    z założonymi celami,
    - regularne wizyty u kluczowych oraz potencjalnych klientów majace na celu
    dokładne rozpoznanie zakresu i możliwości współpracy,
    - stały nadzór nad wysokością marży,
    - sporządzanie comiesięcznych raportów sprzedaży oraz zamówień,
    - prowadzenie comiesięcznych spotkań z podległymi pracownikami.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 839-03.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1