PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/Reservoir Engineer/zagranica/nr ref. 836-03
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-12-19 10:16:21
    Temat: BDI/Reservoir Engineer/zagranica/nr ref. 836-03
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu realizującego swoje projekty
    na całym świecie, poszukujemy młodych utalentowanych inżynierów na
    stanowisko:

    Reservoir Engineer

    Wymagania:
    - wykształcenie kierunkowe (górnictwo, inżynieria środowiska),
    - wysokie oceny ze studiów,
    - nie większe niż trzyletnie doświadczenie zawodowe,
    - zdolności analityczne,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - konsekwencja w realizacji zadań,
    - biegła znajomość języka angielskiego,
    - osiągnięcia w działalności ponadprogramowej lub pozauczelnianej w trakcie
    studiów,
    - talent, silna osobowość oraz kreatywność,
    - gotowość do podjęcia pracy poza granicami kraju.

    Zakres obowiązków:
    - przetwarzanie danych petrofizycznych i geologicznych na dynamiczne modele
    złóż,
    - analiza rozmieszczenia ropy, gazu i wody w złożu,
    - planowanie ekonomicznie optymalnej wielkości wydobycia ropy i gazu z
    uwzględnieniem m.in. takich czynników jak: ilość szybów lub szybkość
    przepływu,
    - wskazywanie lokalizacji odwiertów, dobór odpowiednich platform oraz typów
    rurociągów.

    Firma oferuje:
    - pracę w międzynarodowym gronie światowej klasy specjalistów,
    - uzyskanie zezwolenia na pracę w kraju zatrudnienia.

    Miejsce podjęcia pracy:
    zagranica

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 836-03.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1