PracaGrupypl.praca.oferowanaAnalityk systemowy / Wrocław / Pełen etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-01-06 15:08:45
    Temat: Analityk systemowy / Wrocław / Pełen etat
    Od: "Piotr i Marta" <p...@b...net>

    Firma Internet Designers SA poszukuje chętnych do pracy na stanowisku
    Analityk systemowy. Osoba zatrudniona będzie pracowała w jednym z zespołów
    projektowych i będzie odpowiedzialna m.in. za wsparcie procesu sprzedaży,
    przygotowywanie analiz potrzeb klientów, tworzenie projektów funkcjonalnych
    aplikacji internetowych i nadzór nad procesem ich realizacji pod kątem
    spełnienia wymagań użytkowników.

    Obowiązki:
    - uczestniczenie w procesie przygotowywania ofert dla obecnych i
    potencjalnych klientów ID - proponowanie rozwiązań technologicznych i
    funkcjonalnych
    - przygotowywanie analiz wymagań do prowadzonych projektów tworzenia
    aplikacji internetowych i serwisów WWW
    - tworzenie projektów funkcjonalnych i projektowanie interfejsów aplikacji i
    serwisów WWW
    - nadzór nad fazą implementacji

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
    - wcześniejsze doświadczenie zawodowe/akademickie na podobnym stanowisku
    - dobra znajomość możliwości poszczególnych technologii internetowych
    - dobra znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania
    - podstawowa znajomość technologii Java, XML/XSL, Java Servlets i JSP
    - umiejętność projektowania struktur danych
    - łatwość nawiązywania kontaktów
    - umiejętność prowadzenia spotkań
    - chęć dalszego rozwoju
    - dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów poza Wrocław

    Oferujemy:
    - ciekawą i rozwijającą pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o
    solidnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku
    - atrakcyjne i motywujące zarobki
    - luźną atmosferę pracy
    - szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
    - dostęp do najnowszych technologii informatycznych