PracaGrupypl.praca.oferowana › Administrator sieci i systemów/Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-01-25 12:28:36
    Temat: Administrator sieci i systemów/Warszawa
    Od: IT Business Consulting Group <s...@i...pl>

    Obowiązki i zakres odpowiedzialności
    * Zarządzanie rozproszoną siecią komputerową
    * Zarządzanie systemami oraz bazami danych
    * Utrzymanie sieci i systemów w wysokiej dostępności
    * Dbanie o bezpieczeństwo danych i systemów
    Wymagania i kwalifikacje
    - Bardzo dobra znajomość systemów Linux - Debian i RedHat
    - Dobra znajomość systemow Windows Server 2003/2008
    - doskonała znajomość TCP/IP (fw, nat, routing, vpn, vlan),
    - Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w
    zastosowaniach:
    o systemów poczty - Portfix
    o serwerów DNS,
    o serwerów WWW, aplikacji i baz danych,
    o systemów monitoringu.
    - Serwery aplikacyjne: IIS, JBoss
    - Znajomość systemów IDS
    - Znajomość tuneli IPSEC
    - Znajomość administracji baz danych MSSQL, MySQL
    - Zanjomość Active Directory
    - dyspozycyjność, odpowiedzialne podejście do realizowanych zadań,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - otwarty umysł, zaangażowanie i pasja
    Dodatkowe atuty
    - Znajomość zagadnień bezpieczeństwa:
    o w zakresie ochrony danych osobowych
    o w zakresie dobrych praktyk i norm ISO
    - znajomość narzędzi do monitorowania sieci.
    - znajomość systemów backupu,
    - dobra znajomość języka angielskiego,
    Miejsce pracy
    Warszawa, Zdalnie

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1