eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaAdministrator/Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-06-17 15:51:54
    Temat: Administrator/Warszawa
    Od: z...@o...pl

    Firma będąca liderem na rynku usług interaktywnych poszukuje kandydata
    na stanowisko

    ADMINISTRATOR

    Obowiązki:
    - Administracja serwerami i routerami
    - Realizacja polityki bezpieczeństwa
    - Administracja siecią
    - Administracja serwerem poczty
    - Administracja bazami danych
    - Uruchamianie nowych usług w sieci, nadzór nad ich poprawnym
    funkcjonowaniem i zmiany ich konfiguracji
    - Uczestnictwo w projektach rozwoju infrastruktury IT, zakupy,
    rekomendacje, upgrade
    - Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów aplikacji
    biznesowych

    Wymagania:
    - Znajomość zasady działania protokołu TCP/IP i umiejętność
    rozwiązywania problemów sieciowych
    - Dobra znajomość systemu Linux (preferowana dystrybucja Debian)
    - Znajomość podstaw działania i konfigurowania usług sieciowych takich
    jak DHCP, WINS, DNS, HTTP, firewall, FTP, poczta(smtp/pop3)
    - Znajomość MySQL, PostgreSQL
    - umiejętność posługiwania się narzędziami systemów z rodziny Windows
    oraz Linux
    - znajomość podstaw programowania w BASH
    - Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    - Samodzielności w zakresie przydzielonych zadan
    - Umiejetność pracy w zespole,
    - Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (polską i
    angielską)

    Mile widziane:
    - znajomosc CVS i SVN
    - Znajomość MS Exchange
    - Znajomość Oracle Database
    - Znajomość systemu Windows 2000/XP/VISTA na tyle, by je skonfigurować
    i rozwiązywać drobne problemy z komputerami pracowników

    Oferujemy:
    - szybkie podnoszenie umiejętnosci zawodowych
    - praca przy ciekawych projektach,
    - możliwość rozwoju,
    - swobodną atmosferę w młodym ambitnym zespole

    Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Praca tylko w Warszawie, w siedzibie firmy.

    Osoby zainteresowane pracą z nami proszone sa o przesłanie
    dokumentów składajacych się z CV wraz z lista zrealizowanych
    projektów i odnośnikami do nich na adres:
    zsondej(cut_this)@hypermedia.pl

    Prosimy o dopisanie na nadsyłanych dokumentach noty:
    `Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
    ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z
    Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883`

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1