eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaAdministrator Sieci - Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-03-16 21:22:35
    Temat: Administrator Sieci - Wrocław
    Od: "DATAFIRST Polska sp. z o.o." <d...@N...gazeta.pl>

    Francuska grupa kapitałowa, czołowy producent rozwiązań informatycznych dla
    rynku motoryzacyjnego, poszukuje we Wrocławiu kandydata na stanowisko:
    Specjalista ds. Administracji Siecią

    Forma zatrudnienia: Praca na cały etat, umowa o pracę z 3-miesięcznym
    okresem próbnym

    Miejsce pracy: Wrocław, możliwe podróże służbowe w Polsce i Europie środkowo-
    wschodniej

    Wymagania:

    wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego (serwery, komputery PC, sprzęt
    peryferyjny)
    znajomość systemu Linux &#8211; konfiguracja firewall, routing, vpn itp.
    znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows
    znajomość sieci komputerowych
    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    samodzielność, dyscyplina w planowaniu i zarządzaniu własnymi zadaniami
    dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia aplikacji w języku PHP i
    MySQL
    dobra znajomość języka angielskiego, atutem będzie znajomość języka
    francuskiego
    prawo jazdy kat. B

    Zadania:

    wsparcie techniczne dla oddziału korporacji w Polsce oraz jej klientów w
    Europie, administracja serwerami Linux i Windows
    zapewnienie bezpieczeństwa i zgodności systemów ze standardami korporacji
    instalacja oprogramowania na różnych platformach sprzętowych
    analiza i rozwiązywanie problemów z działaniem aplikacji i serwisów
    udział we wdrożeniach projektów informatycznych
    diagnoza problemów we współpracy z jednostkami wsparcia dostawców
    oprogramowania
    kontrola wydajności dla obsługiwanych systemów
    prowadzenie dokumentacji technicznej

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1