PracaGrupypl.praca.oferowanaAUTOMATYK / INFORMATYK [WARSZAWA]
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-01-09 18:30:17
    Temat: AUTOMATYK / INFORMATYK [WARSZAWA]
    Od: MM <w...@n...onet.pl>

    Firma zatrudni osobę, na stanowisko automatyk / informatyk

    Wymagania:
    - znajomość technologii sterowników PLC
    - wysokie umiejętności organizacyjne, umiejętność odpowiedniej
    priorytezacji zadań
    - wykształcenie wyższe techniczne,
    profil: automatyka, informatyka
    - podstawowa znajomość systemów operacyjnych rodziny Microsoft,
    oprogramowania biurowego OpenOffice
    - sprawne używanie wyszukiwarki GOOGLE
    - pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
    (ciężka praca)
    - prawo jazdy kat. B
    - gotowość do wyjazdów służbowych

    Atuty dodatkowe:
    - znajomość sprzętu/sterowników WAGO/MOELLER
    oraz oprogramowania CODESYS, GALILEO
    - znajomość systemów operacyjnych z rodziny LINUX
    - znajomość języków: HTML, JAVAscript, JAVA (skrypty,aplety)
    - umiejętność logicznego myślenia
    - elastyczny, otwarty umysł
    - chęć ciągłego samodoskonalenia się i podnoszenia swoich umiejętności
    - mile widziane doświadczenie w podobnej branży

    Profil firmy:
    Firma zajmująca się budową dźwigów,
    dźwignic (aparatury sterowe)
    więcej informacji o firmie pod adresem:

    Zakres obowiązków:
    - tworzenie aplikacji aparatur sterowych opartych na sterownikach WAGO,
    z wykorzystaniem aplikacji CODESYS
    - tworzenie aplikacji wizualizacyjno-parametryzacyjnych z użyciem
    technologii "WEBSERWERA" (HTML,JAVAscript,JAVA,SSI)
    - usuwanie bieżących awarii na obiektach serwisowanych przez firmę
    Elektrodźwig

    Oferujemy:
    - możliwość potężnego rozwoju zawodowego
    - jasne, uczciwe zasady współpracy
    - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz do
    wykonywanej pracy.
    - zatrudnienie na pełen etat

    Osoby zainteresowane, powinny zgłaszać swoje kandydatury telefonicznie:

    Telefon czynny od Pn-Pt w godzinach 8:00 do 15:00
    0 (22) 884 20 80 wew. 37 - Mariusz Mirkiewicz
    0 (22) 884 20 80 wew. 36 - Artur Czeżyk

    lub

    telefon komórkowy:
    502 228 263 - Mariusz Mirkiewicz

    Oferty przesyłane na adres e-mail lub fax, nie będą rozpatrywane.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1